PMT-48V75W2BA
Delta Electronics
108-PMT-48V75W2BA
PMT-48V75W2BA
Produttore:
Descrizione:
Alimentatori - Montaggio su telaio 75W / 48V
A magazzino: 12
A magazzino:
12 Spedizione immediata
Tempo di consegna da parte della fabbrica:
32 settimane Tempo di produzione stimato in fabbrica per quantità superiori a quelle indicate.
Le quantità superiori a 12 saranno soggette a requisiti di ordini minimi.
Delta Electronics
Categoria prodotto: Alimentatori - Montaggio su telaio
Limitazioni per la spedizione:
RoHS::
75 W
48 VDC
Enclosed
PMT2
Marchio: Delta Electronics
Paese di assemblaggio: Not Available
Paese di diffusione: Not Available
Paese di origine: CN
Stile di montaggio: Panel
Telaio aperto/Struttura chiusa: Enclosed
Prodotto: Switching Supplies
Tipo di prodotto: Switching Power Supplies
Quantità colli di fabbrica: 28
Sottocategoria: Power Supplies
Alias n. parte: LM75-23B48R2
Prodotti trovati:
Per visualizzare prodotti simili, spunta almeno una casella di controllo
Attributi selezionati: 0
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
PMT2 Low-Profile Panel-Mount Power Supplies
Delta Electronics PMT2 Low-Profile Panel-Mount Power Supplies offer power ratings of 35W, 50W, 75W, 100W, 150W, 350W single output, and 75W dual output. A wide range of 12V to 48V outputs are available for the 35W to 350W model range, and two 75W dual output models are available in 5V/12V and 5V/24V. The enclosed units have a low profile of ≤30mm and withstand shock and vibration requirements (per IEC 60068-2-27 and IEC 60068-2-6, respectively). These single-phase devices operate in a wide -30°C to +70°C temperature range. Delta Electronics PMT2 Low-Profile Panel-Mount Power Supplies feature lightning surge immunity, meeting IEC 61000-4-5, Level 4 (CM: 4kV, DM: 2kV) requirements. Safety approvals include IEC/EN/UL 62368-1 and IEC 60950-1, while most models meet IEC/EN 60335-1 and IEC/EN 61558-2-16 household electrical appliances safety approvals. EMI standard complies with EN 55032, Class B.