VCMT136E-2R2MN54M
Cyntec
108-VCMT136E2R2MN54M
VCMT136E-2R2MN54M
Produttore:
Descrizione:
Induttori di potenza - SMD IND SMD 2.2UH 13.8mm * 12.8mm * 6.5mm
Ciclo di vita:
Nuovo prodotto:
Novità da questo produttore.
Modello ECAD:
Disponibilità
A magazzino:
Non disponibile a magazzino
Tempo di consegna da parte della fabbrica:
12 settimane Tempo di produzione stimato in fabbrica.
Prezzo esteso
Nastrati completa (ordinare in multipli di 500)
Prodotti simili
Attributo del prodotto Valore dell'attributo Seleziona attributo
Cyntec
Categoria prodotto: Induttori di potenza - SMD
Reel
Cut Tape
Marchio: Cyntec
Paese di assemblaggio: Not Available
Paese di diffusione: Not Available
Paese di origine: CN
Stile di montaggio: PCB Mount
Tipo di prodotto: Power Inductors - SMD
Quantità colli di fabbrica: 500
Stile di terminazione: SMD/SMT
Alias n. parte: VCMT136E2R2MN54M
Prodotti trovati:
Per visualizzare prodotti simili, spunta almeno una casella di controllo
Attributi selezionati: 0
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Solution for OBCs & DC-DC Converters
Total Solution for AI Server and Switch
Cyntec delivers high-efficiency power and passive components for AI servers and data center switches. These solutions feature advanced power chokes, TLVR inductors, and integrated power modules to support high-density, high-performance computing. Proprietary materials and optimized designs ensure superior thermal management and reliability. Liquid-cooled busbars enable stable operation under extreme loads up to 50Vdc/8000A. The AI servers and switches are ideal for AI, HPC, and next-generation data center applications.
Automotive Total Solution
Automotive Electronic Control Units (ECUs)
Cyntec Automotive Electronic Control Units (ECUs) feature a range of miniaturized inductors and resistors for key automotive systems. The ECUs act as the brain by controlling the electrical systems of vehicles. The Power-over-Coax (PoC) filters in ECUs allow both electrical power and data signals to be transmitted over a single coaxial cable. The PoC filters offer high current with LF design (1A), high saturation current with alloy powder lid, and high impedance over a wide frequency range. The filters are compatible with GMSL3 and FPD LINK IV up to 12Gbps.